Telif Bildirimi

Bu web sitesi, Türkiye’deki balık tutulabilecek avlak yerleri ve meraları hakkında bilgiler sunar. İçeriklerin tüm hakları Baliktutulacakyerler.com’a aittir. Web sitemizde yayınlanan metinler, görseller, haritalar ve diğer içerikler telif hakkı yasaları ile korunmaktadır.

Telif Hakkı İhlali Bildirimi

Baliktutulacakyerler.com, telif hakkı yasalarına saygı gösterir ve fikri mülkiyet haklarını ciddiye alır. Eğer web sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakkınıza ihlal ettiğini düşünüyorsanız, lütfen aşağıdaki bilgileri içeren bir bildirim gönderin:

  1. Telif hakkı ile korunan çalışmanızın bir kopyası veya çalışmanızın hangi özgün parçasının ihlal edildiğine dair açık bir açıklama.
  2. İhlal edildiğini iddia ettiğiniz içeriğin web sitemizdeki yerini belirten bir link veya açıklama.
  3. İletişim bilgileriniz: Ad, adres, telefon numarası ve e-posta adresi.
  4. Aşağıdaki iki beyanı içeren bir açıklama:
    • “İyi niyetle inanıyorum ki, şikayet edilen içeriğin sahibi, onun temsilcisi veya yasa tarafından kullanımı izin verilen bir şekilde kullanılmadığına inanıyorum.”
    • “Bu bildirimin doğru olduğuna ve telif hakkı sahibi olduğum veya telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuma dair yemin ederim.”
  5. Bildiriminizi dijital veya fiziksel imzanız ile onaylayın.

İletişim Bilgileri

Telif hakkı ihlalleri hakkında bildirimde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz:

E-posta: hemenyaziyorum@gmail.com
Adres: İnönü Mahallesi 1000 Sokak No:40 Bornova İzmir
Telefon: 0506 835 94 65

Yasal Uyarı

Bu web sitesi, kullanıcılar tarafından sağlanan bilgilere dayanmaktadır. Baliktutulacakyerler.com, sitede yer alan bilgilerin doğruluğu veya güncelliği konusunda herhangi bir garanti vermez.

Başa dön tuşu